| Xenia5396 a întrebat:

Ce înseamnă pe Instagram,, Mesajele anterioare nu au fost încărcate’’.
E o eroare de la Instagram?
Menționez că e la o singură persoană.

Răspuns Câştigător
| sunt0anonima a răspuns:

Daca la celelalte persoane mesajele se trimit fara probleme,atunci cel mai probabil,problema e la reteaua persoanei la care vrei sa ajunga mesajele,in ultimul timp,si eu am avut probleme cu instagramul(story-urile nu se mai postau,mesajele nu mergeau trimise, etc)incearca sa verifici conexiunea la retea, sau daca nu merge, dezinstaleaza si reinstaleaza instagramul. Sper sa ajute, tpp