| Eu_3088 a întrebat:

Ce inseamna sa declari raspunsul castigator?

Răspuns Câştigător
| Summer Memories a răspuns:

Buna!

Raspunsul care il consideri cel mai bun, cel mai folositor il declari raspuns castigator, in concluzie, premiezi persoana cu renumita fundita.

Apropo, imi place avatarul tau:X
Fa trei ture Anderson! laughing

Sper ca te-am ajutat happy

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Inseamna sa dai clic pe fundita de la raspunsul care ti-a placut cel mai mult. Fundita este in dreapata si are culoare gri.In momentul cand o acorzi, apare porocalie la raspunsul ales.Inteles-ai?

| EUSIATIT a răspuns:

Adica dai fundita celui care ti-a dat rasp cel mai bine dupa parerea ta

| 334499 a răspuns:

Sa oferi cuiva fundita pentru cel mai bun raspuns considerat de tine

| Bucatarul.com a răspuns:

Da-i click pe fundita din dreapta acestui raspuns, si vei alege raspunsul meu ca fiind castigator la intrebarea ta.

Inseamna ca ai gasit un raspuns care te-a satisfacut in legatura cu neclaritatile tale.

| tinuta18 a răspuns:

Salutare ce pot sa va zisc cuvintul acesta rasuna frumoas n-am ce zice dar sa fii acell norocos e cam greu, ca sa fii un cistigator trebu sa muncesti in fiecare zi tot mai mult ca sa ajungi acolo unde vreii la visull tau...