| lavygirl94 a întrebat:

Ce mai faceti? cum merge scoala?

7 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ete ce sa fac?happy Stau si eu prin casahappy Ca afara e ger si nu am cu cine iesi ...Intr-un cuvant plictiseala mare happy
Scoala merge foarte bine deocamdatalove struck

| valy a răspuns:

Scoala merge in drumul ei...eu in drumul meu.nu prea ne gasimtongue

| User a răspuns:

Sper sa mearga... la vale.

| Razvan a răspuns:

I-am pus niste roti scoli si acum a invatat sa mearga pe rolelaughing
E bine, domnule! Totul e bine atat timp cat suntem veseli.Parol!winking

| Lary a răspuns:

Ca si viata, scoala isi urmeaza cursul...acum depinde de fiecare notele pe care le iabig grinLa mine toate merg bine

| AlecSSyA a răspuns:

La scoala e totul in regula!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ultima alunecare, de teren i s-a dus peretele dinspre vest si a ajuns la poarta. merge bine.