| StefStefStef a întrebat:

Ce masina imi recomandati sa mi cumpar pana in 5000-6000 euro de preferabil model SUV...va rog URGENT happy ofer FUNDA ^_^

3 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Iti recomand un SUV Kia Sportage din 2006-2005 cam asa, o masina buna, bine inteles sunt destule modele daca stii sa cauti daca esti patriot poti incerca un Dacia Duster mai nou cum vrei tu, oricum te sfatuiesc sa iti cumperi masina pe timp de criza ca acum sunt preturi bune. Bafta. Funda? big grin

| StefStefStef explică (pentru NemNUZ):

E oribila kia sportage vreau ceva gen nissan qashqai...big grin mersi oricum mai astept raspunsuriwinking

| NemNUZ a răspuns (pentru StefStefStef):

Ma rog, mie imi place, adica cu niste genti negre arata bine, nu e chiar un Hummer H3 sau BMW X6 dar e bine, poti sa cauti daca vrei mai multe pe autovit.ro, daca nu vrei sa astepti dupa raspunsuri.