| andutuprimus a întrebat:

Ce mouse (la calculator) este mai bun, cu wireless sau cu cablu?

Răspuns Câştigător
| BMA a răspuns:

De obicei cele cu fir sunt bune, dar daca vrei wireless recomand pe cele de la Logitech, posed 3 mouseuri wireless model:doua m215 si un m-raa93, tine bateria jum de an.am avut si de la a4tech,trebuia schimbata bateria o data pe luna.

9 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Cablu, daca ramai fara baterii ce faci? sau daca esti mai dezordonat si il pierzi prin casa?

| Damasc a răspuns:

Cu cablu as spune eu, cel wireless este mai folosit in general pentru laptopuri ca sa te poti deplasa cu el in voie.

| Broadband a răspuns:

Traditionalul ps2 ramane maestru
merge de rupe,
am auzit ca la alea pe usb, sau wireless dau multe erori etc

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Cu Wirless big grin

| hd04wbw a răspuns:

Clar cu fir.Pai la cel fara fir trebuie sa schimbi bateriile, daca sunt pe gata nu mai functioneaza cum trebuie.E nasol cel fara fir.Am avut si m-am linistit.

| ToxicDump a răspuns:

Cu cablu, wireless is prea complicate si nu prea merg ( experienta - bateria e foarte naspa ), dar cu cablu ( USB) il bagi si il scoti la anul.

| BuBu2403 a răspuns:

Cablu cred. ca wireless-ul se cam duce

| sophieee a răspuns:

Aman2 happy E acelasi lucru big grin Numa unu are cablu si unu n-are big grin

| ella4ever a răspuns:

Cu cablu lucreaza mai bine...