| alexinioh a întrebat:

Ce muzica se pun la majorate de obicei sau la petreceri?
Nu imi prea plac manelelelaughing)

Răspuns Câştigător
| BuLaNNNeL a răspuns:

Da, mai ales dupa cateva pahare garantez ca si tu vei dansa pe ele. laughing Cum a spus cineva, poti incerca muzica veche, la manele vechi ai o mulțime care au făcut si continua sa faca ravagii (atât la vremea lor cât și acum), daca ma întrebi pe mine personal. Melodii precum: https://youtu.be/8y-jXZY7gcg
De ce ma minti
Am băieții de elită, Chef de chef, Jumătate tu jumătate eu, etc etc cam tot ce inseamna manea din 98-2006, rupere laughing
Doamne fereste, te baga in agonie, cu toate ca aveam 7 ani in 2004 cand rupea aia prima de ti-am lăsat link-ul, ii vedeam pe oameni cum se distrează, iar acum când o ascult si eu... aproape că îmi dau lacrimile, nostalgie pură.

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde de majorat, dar nu prea exista majorat fara manele, doar ca unii asteapta pana pe la 12/1 sa bage pana atunci fiind muzica de aia normala, de dansat. Daca are DJ o sa mai auziti si altele, dar daca puneti voi muzica, o sa fie o seara destul de plina de manele, cu exceptia ca doar la foarte putini sa le placa manelel si sa se revolte, dar nu prea cred.

| Sn4k3 a răspuns:

Manele

| BuLaNNNeL a răspuns:

Manele si populara de petrecere/băută laughing

| alexinioh explică (pentru BuLaNNNeL):

Tot ar trebui sa pun si cateva ma gandesc? nu am de ales...

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru alexinioh):

Da, mai ales dupa cateva pahare garantez ca si tu vei dansa pe ele. laughing Cum a spus cineva, poti incerca muzica veche, la manele vechi ai o mulțime care au făcut si continua sa faca ravagii (atât la vremea lor cât și acum), daca ma întrebi pe mine personal. Melodii precum: https://youtu.be/8y-jXZY7gcg
De ce ma minti
Am băieții de elită, Chef de chef, Jumătate tu jumătate eu, etc etc cam tot ce inseamna manea din 98-2006, rupere laughing
Doamne fereste, te baga in agonie, cu toate ca aveam 7 ani in 2004 cand rupea aia prima de ti-am lăsat link-ul, ii vedeam pe oameni cum se distrează, iar acum când o ascult si eu... aproape că îmi dau lacrimile, nostalgie pură.

| Deserth a răspuns:

Din pacate 90 la suta din Romania sunt tigani si asculta manele.Normal ar fi muzica dance la majorate, dance, disco italiana, franceza etc.nicidecum manele

| elena97890 a răspuns:

Atunci nu te duci

| IamFantastic a răspuns:

Da, poti sa bagi si tu muzica rock, Linkin Park, melodiile lor mai vechi, guns n roses, nirvana. sau daca nu esti pe rock si metal poti pur si simplu sa scrii pe yt 2018 dance-popular songs (sa fie playlist) de obicei la majorate nu muzica e cea mai importanta, o sa gasiti si alte activitati o sa vedeti

| GigiDurul a răspuns:

Pe lânga muzica populara pe care esti cam obligat sa o pui, ai putea incerca melodii mai vechi(anii 1990-2015) sau piese care sa ii faca pe invitati sa nu stea doar la masa precum: "macarena", "dansul pinguinului" si "carnangio".
Sper ca te-am ajutat!?

| Uitdetine5 a răspuns:

Poti sa pui ceva interesant si modern si pentru niste hore se poate si populare