| Andreimat a întrebat:

Ce pagube financiare poti face ca pompier dar ca politist? Sa plătești din buzunarul tau?

1 răspuns:
| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Auzi Andreimat tu traiesti cu impresia ca daca lucrezi intr-un anumit domeniu si faci vreo prostie adica daca spargi ceva te baga la plata? Tu pe persoana fizica nu ai curaj si nici tupeu sa iti ei apararea singur in fata angajatorului s-au superiorului tau. Tu de aia nu te duci la munca ca ti-e frica ca spargi ceva si te baga la plata asa-i.