| 9Florin9 a întrebat:

Ce parere aveti de acest generator?
Vreau sa raspundeti in cunostiinta de cauza, pentru ca ma intereseaza cine l-a folosit serios.
https://www.emag.ro/......DRM16CBBM/

Răspuns Câştigător
| 9Florin9 explică:

Fiabil - ține min. garanția (e un produs ieftin Steinhaus - dacă era un Yamaha era altă poveste)

nu te aștepta să meargă 23/24 peste garanție

"sa imi raspunda decat un utilizator al lui care l-a folosit " - pe site sunt vreo 48 de review-uri, citește!

consum - scrie pe site

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dă-mi voie să te ajut:

reformulează intrebarea indicând de ce ai nevoie de generatorul ăsta și nu intreba exact, cine-l mai are. Probabilitatea să fie pe TPU acea persoană e probabil 1: 1 mld. Așadar?

| 9Florin9 explică (pentru sierra1):

Imi trebuie acest generator pentru o pana de curent la casa, si vreau sa imi duca centrala termica, frigiderul, si inca ceva nesemificativ.

| sierra1 a răspuns (pentru 9Florin9):

E voba de consumul de care ai nevoie. Exprimat in watt și eventual pe tipuri de consumatori

| 9Florin9 explică (pentru sierra1):

Consumul in watt l-am calculat eu imi ajunge.
Dar eu vreau sa stiu daca acest generator este fiabil, zgomotos si cat consuma benzina.
La intrebarea fiabil nu poate sa imi raspunda decat un utilizator al lui care l-a folosit mult timp, la fel si la celelalte.

| 9Florin9 explică (pentru 9Florin9):

Fiabil - ține min. garanția (e un produs ieftin Steinhaus - dacă era un Yamaha era altă poveste)

nu te aștepta să meargă 23/24 peste garanție

"sa imi raspunda decat un utilizator al lui care l-a folosit " - pe site sunt vreo 48 de review-uri, citește!

consum - scrie pe site