| heAdgN a întrebat:

Ce parere aveti de acest Webhost? https://www.telekom.ro/business/beonline-plus/

Sau ce firma recomandati pentru un domeniu si webhost bun.

Buget :

-15 euro domeniu

-5 euro Webhost lunar.

Site-ul o sa fie unul de vanzari si am nevoie de ceva bun care sa tina.

Sau sa merg pe un Reseller de Webhost si sa il folosesc pe tot la un singur cont?

3 răspunsuri:
| atoatestiitoarea a răspuns:

Site-ul e bine cotat, eu sunt la unul putin mai bine cotat de google și puțin mai ieftin. Tehnicienii răspund rapid la întrebări romarg.ro cu un cpanel complet cu instlaări automate de platforme joomla ecomerce, wordpress etc

| heAdgN explică (pentru atoatestiitoarea):

Inteleg asta. Dar eu vreau sa stiu daca tine un webhost sau am nevoie de vps.

| atoatestiitoarea a răspuns (pentru heAdgN):

Nu mî pot pronuința, întrabă-i dacă îți dau o lună de încercare