| Krs123153 a întrebat:

Ce parere aveti de aceste atentate? Ce credeti ca se va intampla pe viitor?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sper sa nu fie acelasi lucru ca si cu primul razboi mondial, sa fie cauza de pornire a vrunui razboi, Doamne fereste. Sper sa fie totul bine, chiar m-am saturat de atata ura si bataie. Stiu ca n-are asta cu ce sa schimbe, dar macar putem spera.

| AFR81 a răspuns:

Atentate au fost inca din cele mai vechi timpuri. Atata timp cat persoana omorata nu este una extrem de importanta (vezi Franz Ferdinand in 1914), nu se va intampla nimic special. Atacatorul va fi incarcerat, masurile de securitate vor fi sporite pe viitor si cam atat.

| Fabio_Fabio_1992 a răspuns:

Sunt plini de refugiati rai, ucigasi care vor omora toata Europa, Ro va urma pe rand. Pe parcurs. Eu cred ca atentatele sunt din partea presedintelui Americii sau Siriei! Ceva nu e in regula. Sunt multi oameni criminali si printre noi " deghizati sfinti"