| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de cei care nu stiu sau sunt incapabili sa danseze pe muzica la o petrecere? Adica cei care nu sunt capabili sa isi miste corpul pe muzica?

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca sunt incapabili sa danseze pe muzica, in ritmul muzicii adica, ar putea fi 2 cazuri:
- nu stiu stilul acela de dans
- sunt au ureche muzicala si nu pot simtii ritmul muzicii

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cine nu stie, invata. Nicio parere. Imi este indiferent.

| Catrice a răspuns:

Rușine a societății, ar trebui duși cu dieta la lecții de danshee hee

| StrongHeart a răspuns (pentru Catrice):

Arsi pe rug domnle'
Sau pusi sa asculte Fuego in timp ce se rasucesc pe un cuptor cu smoala.

| Catrice a răspuns (pentru StrongHeart):

Astea is pedepse ușoare... știu eu niste torturi faine, da' nu mă lăsa ăștia de pe tepeu sa le zic sad

| StrongHeart a răspuns (pentru Catrice):

Am zis sa nu o dau full sado, plus ca doar sa il asculti pe Fuego poate fi o pedeapsa destul de grea de ispasit.

| Catrice a răspuns (pentru StrongHeart):

Pentru unii e plăcerehee hee

| StrongHeart a răspuns (pentru Catrice):

Stiu,la pensionari; gen lu' bunica-mea ii plac astia cu frizura lins-de-vaca.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Pentru unele persoane dansul este o corvoada, nu o distractie. Asa sunt ele "facute".

| Anuket a răspuns:

De cei care nu dansează deloc mi se pare că au motive neîntemeiate, iar dacă e vorba de cei care nu știu să danseze, zic că-i bine că nu stau.

Răspuns utilizator avertizat
| Madaraa16 a răspuns:

Nu cred ca exista persoana incapabila care nu sufera de handicap, gandeste te la o persoana fara picioare si bucura te de ce ai, baga te si tu pe acolo si incepe sa sari in sus ))). Nimeni nu e priceput din nastere la orice, nu e nimic daca nu stii sa dansezi, atat timp cat nu esti prea exagerat nu o sa se uite nimeni la tine( poate pare ca toata lumea se uita la tine, dar uite te in jur, probabil majoritatea scalambaie pe acolo ) e doar de distractie + daca esti ametit bine de la ceva shot-uri nici ca iti pasa cum danseaza cel de langa tine, important este sa te distrezi