| ady_9922 a întrebat:

Ce parere aveti de expresia... Cele mai salbatic si domestic animal de pe glob este.OMUL...

Răspuns Câştigător
| want2bMajestic a răspuns:

Aaaa...curios...nu mai am auzit de aceasta expresielaughing

3 răspunsuri:
| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Omul este un animal social. Aristotel

| BeT a răspuns:

Este foarte adevarata aceasta expresie.Omul este fiara(animalul)cel mai periculos de pe terra.De un animal te poti proteja deoarece cunosti instinctul lui. dar de Om nu poti sti intodeauna ce este in inima lui!

| fastlane a răspuns:

Nici eu nu stiam expresia dar e foarte adevarata desi in ultima vreme e foarte domestic si foarte lenes