| Radandam a întrebat:

Ce părere aveți de facultatea de Litere din București? Este o facultate grea? Dacă vreau sa intru trebuie sa ma apuc sa învăț și o limba straina, cum ar fi franceza ca am văzut ca se face romana + o limba moderna și îmi aleg eu cred. Cat trebuie sa înveți pe zi sa faci față acolo? 4-5 ore pe zi pe lângă cursurile și seminariile la care participi?

8 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Acolo înveți constant.
Nu-i de tine asta.

| Radandam explică (pentru Catrice):

De unde știi tu ca nu I de mine? Ți au dat ăștia de la șantier pauza de 15 minute si vii pe TPU sa aberezi? La munca sclavule, lasă părerile pentru alții.

| Catrice a răspuns (pentru Radandam):

Auzi deșteptul lui peste,daca erai in stare de facultate, o terminai pe aia de o faci unde abia de înveți ceva...dar de, la jigniri ești primul, la folosit creierul-ultimul.
Ție nici la munca nu-ți place, d-apai la facultate laughing

| Radandam explică (pentru Catrice):

De unde știi tu ca abia învat ceva? De unde știi tu ce vreau sa fac? Mai prostănacule, tu ai 8 clase terminate și alea cu corigente la greu și ridici râtul de purceluș pe TPU? du te ma și sparge lemne în continuare, țara are nevoie de sclavi ca tine. Te duci la spart de lemne pe 30 de lei nebunule, te iau aia cu ziua de la țărănoaia că faci foamea acolo. Hai, sclavie ușoară în continuare!

| Catrice a răspuns (pentru Radandam):

Din întrebările tale rolling on the floor cum sa înveți ceva când tu zici ca nici n-ai mers la cursuri.
Mai intelectualule, tu nu te compari cu mine nici la degetul al mic. Daca ajungi tu la realizările mele din câțiva ani in toată viața ta, sa zici mersi.
Hai, spor la întins mâna. Tara e ticsită de din ăștia ca tine oricum.

| Radandam explică (pentru Catrice):

Da, da, toți ne lăudăm cu realizările noastre, suntem sătui. Tu ești un mic gunoi cerșetor, care se bagă singur în seama crezând ca va găsi pe TPU pe unul care sa iti dea de pomană ca ești flămând. Ar trebui sa îmi pupi degetele de la picioare ca m-am coborât la nivelul tău și ți am răspuns.Lasa frustrările, du te la sala, slăbește, regăsește ți penisul, și poate ai șanse sa nu mori nici virgin. Ca na, după ce ca ești un aghiotant care lucrează pe șantier sa mori și virgin nu e ok. Ma mir cum te au primit pe șantier sa fii sclavul lor, ca știu ca cerșetori nu prea primesc... pe tine nici Polaris nu te ar angaja laughing laughing, nu de alta, dar la cât de imbecil esti, cazi în groapa de gunoi și îți punem lumânări. Să ai spor cărăușule, și sa iti reziste coloana ca o sa te muncească mai rău ca pe sclavi laughing laughing

| Catrice a răspuns (pentru Radandam):

Bine puștiulică care le stie pe toate, dar se sperie ca dă colțul de la o zgârietură rolling on the floor
Vezi că se da de pomană la biserica, sa nu întârzii, poate prinzi și tu ceva fasole cu ciolan.
Pe tine nici pe șantier nu te primesc ăștia, mai virginel frustrat. Mai învață și tu cuvinte noi, poate se uită vreo baba la tine și te ia de soț.
Când ai să câștigi 3000 lei pe lună, ai să ai soție și copii, mai vorbim.
Până atunci, fa pasi ca-ti pierzi locul de cersit. Si poarta-te frumos ca pierzi si ajutorul social.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice facultate e grea. Mai grea sau mai ușoara în funcție abilitățile tale pe domeniu.