| Brarib a întrebat:

Ce părere aveți de romanii pe care ii cheamă Elvis?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tiganii isi numesc copii Elvis!

| sierra1 a răspuns:

Dacă și cântă bine, să-i aplaudăm!

| dullcat a răspuns:

Este un nume strain, care poate fi privit cu normalitate, umor, misto sau chiar dispret de catre romani.

Eu nu am o problema cu asta, insa parca mi-as dori ca parintii sa aleaga numele copiilor in mod mai echilibrat/logic, astfel incat acestia sa nu ofere motive in plus de hartuire(bullying), pe langa cele deja stiute.

| johnnny123 a răspuns:

De ce trebuie să ai o părere despre un om bazându-te doar pe numele lui?

În plus, din câte știu, oamenii nu-și aleg singuri numele.

| ReddY25 a răspuns:

Niște ciudați

| gemeni6226 a răspuns:

Ca au parinti fara cultura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Țigani

| AdioTPU a răspuns:

Poate sunt de etnie roma deoarece ei isi boteaza copiii cu nume mai "extravagante".