| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de stirile ProTV?

12 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Stirile de pe PROTV au un continut foarte bun.

| SweetCandy a răspuns:

Eu le aleg detasat fata de stirile dp alte posturi...sunt relativ ok, mai putib cele de l ora 17:00 big grin

| cristi27 a răspuns:

Parerea mea este ca sunt cele mai bune

| ing. a răspuns:

Eu nu am avut niciodata o parere buna despre ce zice presa.Pentru ca in majoritatea cazurilor, ei distrug oamenii, mai ales celebritatile pentru a`si face vanzare, ceea ce nu este bine.
Stirile Protv de la ora 17:00 sunt macabre pot spune: numai crime, violuri, sinucideri.Sunt lucruri care marcheaza cumplit, dar ei nu isi dau seama. Sincer, m`am uitat la stiri, doar pentru a afla informatii noi despre michael jackson si sunt dezamagita de faptul ca protv copiaza tabloidele americane.sad
Pareres meatonguerotv ar trebui sa reduca stirile de genul celor de la ora 17:00.
cam asta e parerea mea.>:d

| mircea a răspuns:

Numara zilnic mortii, violurile, hotii, politrucii. Ai auzit de lansarea unei expozitii de pictura, sau de desene ale copiilor cu handicap, sau de trotuare strambe si nereparate unde si-au rupt picioarele mai multi batrani, sau cum isi fac treaba cei de la Garda Financiara, cum isi cara ei competenta un doua-trei sacose goale, la control, sau ce smecherii se fac prin primariile din tara cu nepunerea in posesie ale terenurilor si altele. Asta este parea mea. Si nu numai despre Protv.

| sese a răspuns:

Stiri "de mahala" : cine a mai murit, omorat, batut, violat care nu fac decat sa abata atentia de la "rahatul" in care ne-au adus "alesii poporului"

| Puiutz a răspuns:

Bunabig grin. imi place ca spun toate noutatzile. si e tare. doar ca deja atatea se intampla rele in lume straight face. ca mai bine nu te uitzi. ca te ingrozestibatting eyelashes. dar oricum pro tv`u e tarehappy

| bluerose a răspuns:

Cele de la ora 5 sunt ingrozitoare!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

oh go on
cele de la ora 5 sunt numai crime, crime si iar crime... uneori si sinuciderilaughing
aiurea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cele mai tampite stiri...protv-ul,cu stirile sale, manipuleaza mintea oamenilor.

| Amelia87 a răspuns:

Cele de la 19.00 cu Andreea Esca sunt chiar bune. Mie imi plac.big grin

| frumusik007007 a răspuns:

Mai daca esti emo si i acea zi nu ai fost deloc deprimat deschizi u frumusel televizoru la ora 5 pe canalul pro tv apoi o sa vezi cateva,, comicari'' ca de exemplu ca una a fost violata, ca unu sa aruncat de la etajul 10 ca cel mai mare criminal a fost pus in libertate
apoi te intristezi imediat daca nu esti emo, si suferi cu inima faci un infarct, si te vezi a doua zi la stiri ca unu din fani nostri (pro tv ) a dat coltu