| Gabryel133 a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul acesta? pentru ca as vrea sa il cumpar dar nu sunt 100% sigur ca o sa fiu multumit de el fiindca nu am mai auzit de firma lui... uitati-va si voi si spuneti-mi. Sa il cumpar sau nu? http://www.domo.ro/......e_4020_DUO

2 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Am vazut abia acum intrebarea.eu am luat unul in iunie, e fain, doar ca bateria...vai de ea.l-am trimis in service, cica i-au schimbat-o dar tot asa tine, vreo 12 ore chiar daca nu vorbesc sau butonez.cred ca nici n-au schimbat-o.sunt de **** astia de la domo.in rest e fain.

| viotedy a răspuns:

A inceput sa tina acum bateria mai mult, dar il inchid noaptea.