| TheMaze a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul LG Optimus L5 este bun? sau nu? as dori si niste justificari daca se poate multumesc!

Răspuns Câştigător
| bogboy101 a răspuns:

Efoarte bun 10 disan 10 performanta merg jocurile misto pe el si sa mai continuui deci da la pretul lui se prea merita funda?

1 răspuns:
| mafia1998 a răspuns:

Lafel ca madalinoo un telefon foarte bun la pretul pe care il are. Este nu ca bun foarte bun sincer asi oferi mai mult de 950 ron eu sincer cum a aparut in Romania l-am achizionat cu 1450 ron din a doua zi. ESTE FOARTE SUBTIRE 9, 5 mm camera de 5 mp dar bate spre 8 si multe altele