| AcestaEsteUnContCaOricareAltContDePeTpu a întrebat:

Ce parere aveti despre acest pc?
Intel® Pentium Dual Core E6600 3.06GHz, 4GB DDR3, 500GB, ATI Radeon HD 5570 1GB.

4 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

E destul de smecher PC recomandat pentru games

| S3c0ndSh0t a răspuns:

Mi se pare slabut pentru gaming.Procesorul il trage foarte mult in jos!

| AndY_8355 a răspuns:

E bun dar eu iti recomand din experienta placilea nVIDIA pentru ca mi se par cele mai tari(inclusiv Alienware le foloseste) nu te ingrijora in privinta cu procesorul uite pe ce configuratie dau eu toate jocurile la full hd si mi se misca perfect:Intel core 2, 6ghz 2gb dd32 260gb si placa video:nVIDIA gforce 9800gtx+ una dintre cele mai tari pentru gaming

| ramona1911 a răspuns:

Foarte bun.