| a1l3x a întrebat:

Ce parere aveti despre acest telefon: http://www.flanco.ro/......negru.html daca il are cineva sa imi spuna si mie cum se comporta dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Ciprian007 a răspuns:

Este un telefon foarte bun, si eu il am, batetia tine minim 2 zile cu vorbit minim 3 ore pe zi. Daca nu vb foarte mult tine si 5-6 zile. Depinde ce faci pe el, daca asculti muzica, cam 1-2 zile depinde cat de multi asculti.
Este rezistent, de cateva ori l-am scapat pe jos si nu are nimic.
E super ca are si Androir 4.4, poti folosii o multime de aplicatii si jocuri.
Eu spun ca merita.
Baftatongue