| nikol03 a întrebat:

Ce parere aveti despre feminine touch? a incercat cineva si de la ce varsta se poate administra?

1 răspuns:
| OoBunnyoO a răspuns:

Nu le-am incercat, dar cred ca cel mai bine ar fi sa le folosesti dupa ce sanii au ajuns aproape de maturitate, de la 19 ani in sus.
Mai devreme, sanii sunt inca in crestere si este posibil sa se dezvolte mai tarziu pe la 16, 17 ani, dar cand se dezvolta sa fii multumita de ei si sa nu mai ai nevoie de alte suplimente.