| Schmetterling a întrebat:

Ce parere aveti despre laptele UHT?

Răspuns Câştigător
| Andyy007 a răspuns:

Cam toate sunt UHT si sunt -zic eu- cele mai bune,cele mai sigure, pentru ca nu se strica asa usor ca celalalte.UHT->Ultra High Temeprature, ceea ce inseamna ca este fiert la o temperatura foarte mare.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ca să spui ceva de un lapte trebuie să-l duci la laborator, reclama publicitară este înșelătoare!
Pa, pa.

| adriangabor92 a răspuns:

Foarte buna

| CiocolataCuMereSiScortisoara3 a răspuns:

E minunat pot sa stau linistita ca nu se mai strica laptele in doua zile D

| Schmetterling explică:

Ati folosi lapte normal sau lapte UHT de la supermarket? Care credeti ca este mai bun? Stiu ca cel de la tarani... dar dintre acestea doua, pe care l-ai folosi?