| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre mărul lupului (crema)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

E incredibila. Eu am scapat de bisturiu multumita ei. Bine, asta nu inseamna ca e panaceu universal sau face minuni indiferent de caz. In cazul meu, a facut. happy

| alma200033 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Și cam de cate ori ai aplicat crema?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru alma200033):

Dimineata si seara, vreo doua saptamini. Te speli bine inainte, e clar asta.

| Bruno92 a răspuns:

Posibil sa atenueze durerea local da sub nici o forma nu va face vreo minune sa vindece vreo afecțiune, ameliorează pe moment durerea

| Bruno92 a răspuns:

E bun pentru arsuri, hemoroizi
Încearcă rău nu o sa îți facă în nici un caz.

| RowseRj a răspuns:

Doctorița mia recomandato când mam operat. Are un efect regenerator și cicatrizant destul de bun. 8 din 10.