| TheFeeye a întrebat:

Ce parere aveti despre MP4 Player Freeman Holiday - 4GB?
Merita banii?

Răspuns Câştigător
| Cosy94 a răspuns:

Are sora mea acest mp4. El e bun mai ales pentru filme, iar claritatea e acceptabila, dar ai grija la butonul de pornire\oprire ca e foarte fragil. Sor'mea l-a dus la reparat dupa 2 saptamani ca se stricase butonul ala. Si daca vrei sa asculti muzica mai clar, ia-ti alte casti noi, pentru ca cele incorporate sunt vai de mama lor.D-abia se aud si sunt asa butucanoase. In rest totul e ok. Ai si jocuri pe el. :-P Succes!

4 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Merita! E bun

| andreeei a răspuns:

Parerea mea este ca merita tot banii.
Mi se pare genial

| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Eu spun sa iti iei un iPod touch de 8 GB.Costa 9 milioane la eMAG dar e bun.

| Yubitordeanime23 a răspuns:

Merita dar trebui sa ai grija pentru ca majoritatea sunt doar de fatada