| AlexMercer a întrebat:

Ce parere aveti despre samsung corby ?

Răspuns Câştigător
| Mee a răspuns:

Aiiiday dreaming, Samsung corbyyday dreaming, mi se pare un telefon super, insa din pacate eu l-am pierdutsad. Acesta nu are o memorie foarte mare, poate stoca in mare vreo 5melodii si cateva poze(la poze stiu eu un secret, ti-l dau pe privat daca e). Camerathinking este buna, insa nu este renumit pentru poze. Touch-ul e belea; x(foarte tare), acesta are un program anti-inghetare pentru. iarna care incalzeste ecranul. Hmm, poti pune parole, toate chestiile si o chestie super la el: Poti sa deblochezi telefonul scriind de ex: numele tau cu degetul pe ecran. Trebuie sa il formatez de vreo 3 ori la inceput(cred ca stiai), are program de modificat poze(si e super); acesta are, peruci, machiaj, gene false, fluturasi, inimioare, rame, stelute, bla-bla. Acesta nu are creionas deoarece touch-ul se raspunde cand simte caldura. Stiu o gramada de trucuri pe corby: Daca esti un om stresat de lume, si nu vrei sa-i spui in fata sa te lase odata in pace, poti apasa lung pe butonul din stanga lui si "cineva" te va suna cu numar ascuns. Aceasta este functia de apel fals. Nu zice nimic, insa il poti pacali ca te duci la masa sau ceva de genul. Ca sa te mai prostesti tuhee hee, poti sa te inregistrezi si sa salvezi ca functie la apel fals si in loc sa zica nimic va porni inregistrarea facuta de tine. Eu zic ca este super. Este vreo 2 milioane si ceva fara abonament(la Vodafone), este super si chiar am ajuns sa tin la elsad

13 răspunsuri:
| MarisAlin a răspuns:

Mie imi place acest telefon l-am avut si eu da l-am pierdut si imi iau altul la fel este f f f bun

| BBEgirl a răspuns:

E naspa...touch-ul merge greu si se strica in 2 saptamani telefonul fiind nou nout.

| MeGustaaa a răspuns:

E dragut de ziua mea acum imi iau

| Reek54 a răspuns:

Bunicel happy

| Mee a răspuns:

Se pare insa ca acest telefon se cam pierde. dupa cuum vezilaughing. Ei bine, tu ai grija de el si-ti garantez eu ca vei fi multumita. App, eu dadeam cu elde toti peretii cand ma enrvam si nu patea nimic. Are si foliuta protectoare super-tare; x(foarte groasa), iar daca se fisureaza, adevaratul ecran nu pateste nimic; x. Al meu a tinut 3 ani si ceva, pana l-am pierdutsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte bun si foarte rezistent.
Stiu un prieten care il scapa pe jos de nenumarate ori dar mai merge.Si nu se zgarie usor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prost!
A avut o prietena, a rezistat un an.

| MaditsSaaa a răspuns:

Am si eu big grin

sunt multumita de el happy
Imi place ca merge bine touche`ul

| Denisa_2520 a răspuns:

E foarte VARZA. mai bine dai un ban pentru un telefon calumea cum ar fi Nokia 5800

| Siimo a răspuns:

Foarte bunaa. love struck

| paulika_5537 a răspuns:

Samsung Corby nu este cine stie ce telefon mai bine iti iei unul cu sistem de operare de exemplu LG optimus one (dinasta am eu)

| JustDoIt_3643 a răspuns:

E un telefon bun pentru oamenii care il utilizeaza strict pentru a da si a prelua apeluri.Are anumite aplicatii, dar in compoaratie cu un Nokia, nu recunoaste jocurile si unele clipuri.In concluzie, este un telefon destul de plictisitor. Sper sa te ajute raspunsul meu. Funda?big grin

| stefi7 a răspuns:

''Mee''de unde pot sa iau si eu programul de modificat poze pentru Samsung corby cel cu machiaj, peruci etc? si pe cel cu inghetare? pentru ca in telefon nu e, sau nu am gasit...plz spune-mi si mie.