| Radandam a întrebat:

Ce pasta de dinți folosiți? Am văzut pe net glory smile Sau ceva de genul, nu vreau Paște de dinți normale gen Colgate, vreau paste care sa curețe dinții sa ii lase albi, și după sa ii mențină. Ce știți?

4 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Aceeași treabă o face orice pastă de dinți, este mult mai important modul in care sunt periați, de sus in jos cu mișcări lente, și folosit ață dentară pentru curățarea dintre dinți si sub gingival, pentru că acolo periuța nu ajunge.

| TheStrategist a răspuns:

Important e să te speli corect pe dinți, nu contează atât de mult ce pastă e.

Răspuns utilizator avertizat
| addriansaw a răspuns:

Personal, folosesc de vreo 6 luni Ultra Blanc, și vreau să menționez că am niste dinți foarte albi și imaculați. Merg și la dentist de vreun an, iar dentistul mi-a recomandat aceasta pasta uimitoare. Inițial, am aflat despre ea de la un unchi, care o folosește de vreo 2 ani. La mine în oraș (Sibiu), e 27, 50 lei, dar cred că nu depășește mai mult de 30 lei. Ți o recomand cu plăcere!?