| Bikerul a întrebat:

Ce patesti daca dai cu laserul in avioane?

12 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Daca ii orbesti temporar pe piloti, la un moment dat vor trimite potera.

| IIIshaneIII a răspuns:

Poate te ridica garda pentru acte de,, terorism,,

| PringAloe a răspuns:

Nu cred ca patesti nimic atata timp cat nu implica ceva ce duce la accidente sau sa deranjeze in mod special pilotii care piloteaza avionul si cu asta ma refer atunci cand decoleaza, deoarece un avion pe cer este la mii de km inaltime si e imposibil chiar si cu un laser super puternic sa ajunga la un avion la asa inaltime, doar daca esti de la nasa si eu stiu ce smecherii ai laughing, glumesc evident big grin

| JackR a răspuns (pentru PringAloe):

La "mii de km" zburau navetele spatiale. Statia Spatiala Internationala orbiteaza pe la 400 de km. Avioanele zboara la 12-16000 de METRI, adica 12-16 km inaltime.

| PringAloe a răspuns (pentru JackR):

Da desteptule, am vrut sa zic metrii dar m-am incurcat, din pacate nu iti poti edita raspunsul odata aprobat, nu mai fi asa smecher ca vad ca esti cu creasta pe cap happy

| BububucatorulBubycus a răspuns:

Nai tu laser....sa dai in avioane

| Bikerul explică (pentru BububucatorulBubycus):

1.n-ai* si 2.de unde sti ca n-am?

| BububucatorulBubycus a răspuns:

Bagate la somn ca ai inceput sa visezi cu ochii deschisi

| PringAloe a răspuns (pentru BububucatorulBubycus):

Un raspund ce merita funda

| AdrianLvs a răspuns:

Nu cred ca exista un laser care sa duca o distanta asa mare laughing

| Bikerul explică (pentru AdrianLvs):

Bine frt, nu ma refer sa am laser de ala care dau 33km in cer, ma refer la lasere de astea care vad la 10 km gen cand avioanele decoleaza

| UberSilence a răspuns:

Dacă e laser inofensiv nu face nimic
Dacă e d-ăla cu care îți taie ficații e altceva