| andrei28743 a întrebat:

Ce pot plăti cu payesafecard?
Puteți sa îmi dați ceteva exemple? Gen pot plăti abonamentul la Vodafone, gazul, curentul etc? Sau ce altceva mai pot plăti

2 răspunsuri:
| ionut1980 a răspuns:

Cred ca te poti lamuri de aici https://www.paysafecard.com/ro-ro/

| ziftode a răspuns:

Din cate am inteles eu paysafecard e un sistem care iti genereaza un card bancar temporar cu care poti sa platesti oriunde poti sa platesti cu, card bancar
si e absolut "safe" pentru ca dupa ce ai facut plata, cardul dispare, asa ca oricine ti-ar lua datele nu are ce sa faca, cu ele