| asdD a întrebat:

Ce pot sa fac la youtobe sa mearga mai repede (findca mi se incarca greu am cont)fundita

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La youtube nu poti sa-i faci nimic, pesemne ai un internet cu viteza mica, trebuie sa-ti iei unul cu viteza mai mare. De asemenea viteza de incarcare/descarcare depinde si de alti factori, cum ar fi viteza procesorului calculatorului, nr.de useri care acceseaza simultan portalul respectiv etc.

| Lol_1641 a răspuns:

Sa maresti viteza la net! *fundita?*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti face nimic pentru ca este foarte incarcat, poate decat la calculator sa iti bagi alt program. fundita plzzzz?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://boom-file.com/......_1630.html - + Crack + Key ;) !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sorry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu deastea

| ambutisare a răspuns:

E de la net, ai banda mica. Schimba calitatea clipului pe 360p.