| daniela97D a întrebat:

Ce pot sa fac sa nu imi mai taie poza cand o încarc pe Facebook la profil?

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Trebuie să bifezi căsuța "Sari peste decupare".

| daniela97D explică (pentru floresdemayo):

Fac asta, dar tot îmi taie din poza

| floresdemayo a răspuns (pentru daniela97D):

Poza ta e pusă intr-un cerc, insa dand click pe cerc se poate deschide imaginea completa.
DAca ai facut acest lucru, iar imaginea e tot decupata, incearca sa incarci din nou imaginea, folosind un PC/laptop, ori daca esti pe telefon, logheaza-te prin browser (Mozilla, Crome), fiindca nu se poate face decuparea direct din aplicatia Facebook.