| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot sa fac sa scap de reclamele de pe acest site? mereu imi apar cu eMAG si altele.

Răspuns Câştigător
| Gonrax a răspuns:

Adblock Plus.
Add-on pentru aproape orice browser.

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Din cate stiu eu, TPU este inca gratuit pentru toata lumea, deci nu exista posibilitatea de a plati tu ca sa nu ai reclame. Dar ma gandesc sa propuneti adminilor institurirea unei taxe anuale care sa asigure o navigare fara reclame (asa cum fac alte siteuri)

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pe mine mă DISPERĂ toate reclamele, nu doar cea cu eMAG şi nu doar de pe TPU, ci de pe orice site rolling on the floor

Poţi descărca şi instala Adblock Plus ( pentru browser-ul pe care-l foloseşti ) de la linkul :
https://adblockplus.org/

Toate cele bune!

| floresdemayo a răspuns (pentru bursuc001):

FELICITĂRI, bursuc001, BRAVOO, BRAVOOOO!
Să te bucuri de premiu, l-ai meritat pe deplin!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru bursuc001):

Chiar si eu am reusit...wow.nu-mi vine sa cred rolling on the floor Sper sa nu mai am probleme,
FELICITARI, stii tu pentu ce=D

| bursuc001 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Mulţumesc happy

| bursuc001 a răspuns (pentru floresdemayo):

Mulţumesc pentru felicitări happy