| AdelinaC a întrebat:

Ce presupune antrenamentul din armata ca si exercitii fizice?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se vede ca nu ai facut armata. Scrii din auzite.

| Justme32 a răspuns (pentru darrio2007):

Auzi, am făcut șase luni armata ca ajutor de bucătar și de alergat tot am alergat de umilit tot am fost umilit încerc să pun puțin umor în ceva ce personal am evaluat că nu-i amuzant iar istoria o arată. Dacă antrenam soldați și nu literalmente cârpe, nu ne mai invadau rusii

| darrio2007 a răspuns (pentru Justme32):

Ce te mai lauzi, de parca ai fi fost in Legiunea Straina. Si te puneau sa stai cu picioarele desfacute si cu fundul relaxat?

| Salontanul a răspuns (pentru darrio2007):

E! El crede ca este "umor" sa-i sperii pe altii care vor sa se duca in aramata. Atat il duce mintea.

| Justme32 a răspuns:

Am uitat să adaug că sursa este experiența personală dar și explică totul în filmul Terminus Paradis