| Atlanthenian a întrebat:

Ce progam trebuie folosit pentru a descarca carti in format electronic si alte fisiere (ca pdf, word) de pe orice site?

7 răspunsuri:
| zuzualina a răspuns:

Pai daca e PDF - Adobe Reader
daca e Word - Microsoft Office Word.

| Raducu95 a răspuns:

Adobe Reader
fundita?

| Atlanthenian explică:

Cu Adobe Reader si cu Word se citesc fisierele, dar ele nu si descarca de pe internet, ci exista un anume program special cu optiune download from link, dar nu stiu care ar fi acesta.

| zuzualina a răspuns (pentru Atlanthenian):

Nu e adevarat, ele se descarca automat din browswrul pe care il folosesti dupa apasarea "download", nu trebuie niciun program.

| zuzualina a răspuns (pentru zuzualina):

**browserul

| Atlanthenian explică (pentru zuzualina):

Nu si pe site-ul scribd com
Acolo am si cont si postari si degeaba.

| zuzualina a răspuns (pentru Atlanthenian):

1. nu toate se gasesc pe scribd.com
2. eu nu am cont si am descarcat multe de acolo, trebuie doar sa incarci un alt fisier, fie el si la vrajeala