| gabriela007 a întrebat:

Ce program imi trebuie pentru a posta un videoclip pe youtube?

7 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Nici-un program. Iti trebuie cont.

| Sperman a răspuns:

Nu-ti trebuie nici un program, trebuie doar sa ai cont pe You Tube. Te inscrii si apoi postezi.

| DEBrown a răspuns:

Un program foarte dificil de gasit si extrem de scump. Se numeste "mouse". Cu el dai click sa iti faci cont, apoi dai dai pe "upload" si il postezi.

| Genesis29 a răspuns:

Niciunul. Ai acolo la cont optiunea upload.

| ReiVaN a răspuns:

Iti trebuie cont nu program!

| Reek54 a răspuns:

Nu iti trebuie nici un program.
trebuie doar sa-ti faci cont acolo... iar apoi vei avea optiunea de upload ca sa poti urca filmulete. de la tine din pc.
bafta happy

| Tibi_4641 a răspuns:

Ai nevoie doar de cont. nici un program happy