| DmXTeCkTrYs a întrebat:

Ce programe ar trebui sa am in calculator ( PC)

Răspuns Câştigător
| aceton a răspuns:

Pai daca vrei sa iti functioneze calculatorul tiar trebuii ulramatoare programe: un antivirus bun cum ar fi nod 32. sau chiar avira dar recomand nod 32.2.sa ai un nerro 3. un winrar.4.un browser de cautare cum ar fi gogle chrome, 5sa i un program de ascultat muzica cum ar fi winap. 6messenger sau skipe happy7. accelrator video si for download 8 Adobe readar (foarte important ) 9 java 10microsoft office de preferat 2003 si cam atat laughing funda?

1 răspuns:
| ciprianb a răspuns:

Skype,Y! M,C++,Adobe Flash Player,Gom Player, Photoshop, Nero