| AnnaMaryStar a întrebat:

Ce programe de facut videoclipuri stiti?

5 răspunsuri:
| InsaneDoll a răspuns:

Poi ai unu in starthappy...Se numeste movie makerwinking

| ziz a răspuns:

Picasa.:X

Am facut o groaza de filme cu el.si poti edita si poze
Fuunda?batting eyelashes

| Alexandra_Alexa_1988 a răspuns (pentru ziz):

Aici depinde de ce Windows ai. Eu am Windows XP si nu am si nici nu pot sa downloadez Movie Maker. happy

| alexy a răspuns:

Movie maker

| Afanase_Ioan_1998 a răspuns:

De videori animate eu stiu doar Cinema 4D R12 si 3D Studio ori Studio 4.5 dar mai poti folosi si Hexagon 2.5.1.79 dar ala mai mult face jocuri (dar si filme gen jocuri)
Ceva mai realist poate fi acel Windows Movie Maker (care face un colaj de poze si pe car il ai deja in calculator) sau AVS Video (to un program cu care poti face colaj de vide) happy