| kenzo a întrebat:

Ce retea de telefonie mobila folosesti? Orange, Vodafone, Cosmote? Care ti se pare cea mai potrivita?

Răspuns Câştigător
| soricica a răspuns:

Am avut Vodafone, iar acum am Orange si dupa parerea mea e si cel mai avantajos...despre Cosmote nu pot sa zic nimic ca inca nu am avut cartela de Cosmote, are mama dar tot nu pot sa comentezbig grin
Bye:*

49 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Vodafone, pentru ca toti prietenii mei au Vodafone. Plus ca, de vreo 10 ani, m-am obisnuit cu ei. La cat vorbesc eu la telefon...se pune prafu' pe taste!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Am avut detoate laughing
Cosmote, Vodafone, orangebig grin
Acum am Vodafon.winking

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Folosesc Vodafone. De foarte mult timp... Am avut si orange si cosmote, dar am ramas la vodafone.

cami
| cami a răspuns:

Vodafone. Cea mai potrivita? cred ca ar fi Cosmote-ul.

| pepe a răspuns:

Am avut două abonamente Vodafone 7 ani, am renunţat la ele pentru că atunci când mergeam la ţară nu aveam semnal; am făcut reclamaţii şi mi s-a spus că am ''şansa porcului de crăciun'' să fie semnal în zona aceea. Acum am un abonament Cosmote de 8, 5 euro cu 1000 min. + 1000 sms în reţea şi 110 min. naţionale, sunt mulţumit, am semnal oriunde.

| hândel a răspuns:

Vodafone-ul sunt niste hoti. Inafara tarii nu-mi mai acorda bonusurile de reincarcare, ziua onomastica, minute vorbite, si uneori ma suprataxeaza pe motiv ca au modernizari in retea. Oricum, tot pe vodafone raman. Ce sa spun, odata obisnuit sa fiu furat, e greu sa ma dezobisnuiesc. sad

| Dara a răspuns:

Am abonament la Orange de vreo 7 ani, sunt foarte multumita si nu am de gand sa renunt asa curand la el.

| DMV a răspuns:

Am abonament la Vodafone, dar nu prea il mai folosesc de cand se bat toate companiile sa dea cat mai multe minute pe mai putin bani. Am avut probleme o singura data cu o factura acum cativa ani, dar s-a rezovat foarte usor.
Acum tin abonamentul pentru ca majoritatea contactelor le am pe acel numar, am oferte bune la telefoane si extraoptiuni din cauza vechimii in retea (7 ani) si in caz ca mi se termina minutele pe cartela si trebuie sa dau un telefon urgent. In principal se cam termina minutele nationale.

| SweetCandy a răspuns:

Eu am orange, nu pot sa spun ca nu sunt mulltumita, acum au mai inceput si ei sa mai ofere minute nationale, pentru ca am multi prieteni in vodafone, si chiar avem nevoie de elehappy

| sorin a răspuns:

Orange dar toate sunt slabe, ma refer la capacitatea de comunicare ca este foarte mica, nu ai vazut la un cutremur ceva cand incerci sa suni sunt moarte toate liniile.

| JustMeFlory a răspuns:

Cosmoteul mi se pare cel mai avantajoshappyEu acum am cosmote +vodafone.

| Diva a răspuns:

Eu sunt pe Orange.Am avut si Vodafon dar nu am fost multumita de ei.

| Brigitta a răspuns:

Am avut si eu abonament Vodafone multi ani, de cand erau Connexhappy
Dar apoi m-au dezamagit. Mi-a aparut pe factura detaliata cum ca intr-o noapte pe la ora 3 am sunat de vreo 20 de ori in Kazahstan, si toate astea in 8 secunde. Si m-au taxat. Adica eu am sunat si ala a raspuns si a inchis de cel putin 20 ori in 8 secunde?! La 3 noaptea... In Kazahstan?!
Au zis ca poate eu dorm cu telefonul in pat si am apasat pe taste din gresealalaughing Le-am zis ca eu nu dorm cu tel in pat, dorm cu iubitul meu si le-am inchis... big grin
Acuma am o cartela de cosmote pentru discutii interminabile cu prietenii si familialaughing ( dar nu-mi place ca imi trimit o groaza de mesaje cu reclame si promotii)
Si inca una de Orange pentru ca are acoperire aproape peste tot in strainatate.

| Ellena a răspuns:

Acum sunt pe Cosmote si reteaua asta mi se pare cea mai avantajoasawinking...
Am folosit si Vodafone, dar nu imi mai conveneabig grin...

| daddy a răspuns:

Voda inca de pe vremea cand se numea Connex happy

| liliana83 a răspuns:

ORANGE, a fost si este cel mai bun.

| simoSTAR a răspuns:

Fiecare retea are avantajale ei in materie de minute si sms gratuite...cam asta ne intereseaza pe toti...acum depinde de ce retele folosesc majoritatea prietenilor happy

| Shery a răspuns:

Am avut vodafone si orange... depinde, eu prefer vodafone pentru ca am multi prieteni in aceasta retea...

| annda a răspuns:

De multi ani Vodafone ( de pe vremea cand se numeau Connex) si mai nou Orange.

| LORY a răspuns:

Vodafone

| DouaPuncteD a răspuns:

Cosmote-ul este cel mai bun..De fapt fiecare cu reteaua lui ...Depinde: daca ai mai multi prieteni pe cosmote si tu esti pe vodafone inseamna k trebuie sa schimbi reteauawinking

| DouaPuncteD a răspuns:

Am folosit Vodafone, orange si cosmote. Am ales cosmotewinking. Am incercat sa termin contractul cu Vodafone pentru ca nu eram multumita, dar si acum trebuie sa astept sa se termine contractulstraight face. Am facut contract pe 2 ani.Acum am facut 1 an jumate, mai am o jumatate de an. Orange nu il mai folosesc pentru ca toti prieteni mei sau trecut pe cosmote happybig grin. Eu asa cred: Cosmoteul este cel mai potrivit. Acum fiecare cu reteaua lui si cu avantajele care le are.winkingEu sunt multumitabig grinbig grinbig grinbig grin

Zbyewave

| Crisu_8081 a răspuns:

Vodafone ...si incepe cu 89 89...

| kenzo explică:

@Crisu... sa inteleg ca ala e nr care il ai dat la ziar? happy

| kenzo explică:

Si eu am avut vodafone 8 ani. insa recent am trecut pe Orange... au mai multe minute in retea si nationale... de exemplu am 800 min+800 mess + 80 nationale -- 6 euro...

| fzcsm a răspuns:

Eu si familia mea suntem pe Vodafone si sunt foarte multumit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am folosit de toate laughing
acum am vodafone, dupa parerea mea, sunt cei mai buni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Folosesc Vodafone, nu am avut probleme până acum.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosesc cosmote. mi se pare cea mai buna retea ...am mai avut si orange, dar e pentru d`astia mai batranilaughing fara ofense