| anonim_4396 a întrebat:

Ce s-a întâmplat cu butonul dislike de pe YouTube?

Răspuns Câştigător
| Totenn a răspuns:

L-au scos pentru ca unii creatori de continut primeau foarte multe dislikeuri, la fel si filmarile cu presedintele etc. au zis ca vor sa testeze, sa vada ce se intampla cu el dezactivat.
E cea mai mare prostie dupa mine. daca vrei sa te uiti la tutoriale sau ceva, ce faci? ca inainte te luai dupa like/dislike si stiai daca e bun. sau daca vrei sa descarci ceva

13 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Din moment ce ai intrebat asta, probabil... stiai ca o sa se scoata si... mna.

Oricum, eu inca il am thinking

| Dismally a răspuns:

La mine e tot acolo, nu s-a schimbat nimic.

| Lukasssz a răspuns:

S-a dus... Nu inteleg de ce l-au adaugat de prima data.Mna.csf...

| goguPatent a răspuns:

Au scos counter-ul. Butonul e acolo si functioneaza la fel.

| Mirel4412 a răspuns:

Nu stiu, am o versiune veche de it pe telefon, imi place mult mai mult

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

L-au scos, dar mie încă-mi apare.

| Dhdhhdhfhfh a răspuns:

Youtube a ascus numărul de dislikeuri din cauza unor probleme. Tu încă în continuare poți sa dai dislike la videoclipuri dar nu poți vedea câte dislikeuri sunt.

| cfrtobias a răspuns (pentru Dhdhhdhfhfh):

Eu vad cate like -uri sunt si dislike https://prnt.sc/20xdim9

| anonim_4396 explică (pentru cfrtobias):

Mna, ca la mine nu apare. Adevărat ca am Youtube pentru telefon. YouTube Vanced.

| cfrtobias a răspuns (pentru anonim_4396):

Am incercat si pe telefon si acolo am, dar fara Youtube Vanced cum zici tu

| Lamasanu a răspuns:

A murit

| anonim_4396 explică (pentru Lamasanu):

Am aprins acum o lumânare.

| Lamasanu a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc