| monacool a întrebat:

Ce s-a inventat dupa moarte lui Albert Einstein?

Răspuns Câştigător
| Shatteredx a răspuns:

Multe leacuri pentru multe boli la vremea aceea considerate mortale, tigara electronica, televizorul color si TFT cu grosimea cat un deget, castile si mouse-ul wireless, masini care merg cu peste 400 la ora, trenuri care merg mai repede ca si fulgerul, etnobotanicele, echipamente de razboi mult mai sofisticate, Coldplay, Elvis Presley, Michael Jackson, MTV, zgarie-nori in Dubai (La vremea aceea era orasul plat), teroristii, airbagurile si multe altele.

5 răspunsuri:
| Shatteredx a răspuns:

Calculatorul, telefonul mobil, ipadul, ipodul, laptopul, Dacia LOGAN.

| monacool explică (pentru Shatteredx):

Si in afara de astea?

| monacool explică (pentru Shatteredx):

Multumesc pentru raspunsul tau

| Shatteredx a răspuns (pentru monacool):

Multumesc pentru intrebarea ta

| monacool explică (pentru Shatteredx):

Nu ai pentru ce

| Shatteredx a răspuns (pentru monacool):

Multe leacuri pentru multe boli la vremea aceea considerate mortale, tigara electronica, televizorul color si TFT cu grosimea cat un deget, castile si mouse-ul wireless, masini care merg cu peste 400 la ora, trenuri care merg mai repede ca si fulgerul, etnobotanicele, echipamente de razboi mult mai sofisticate, Coldplay, Elvis Presley, Michael Jackson, MTV, zgarie-nori in Dubai (La vremea aceea era orasul plat), teroristii, airbagurile si multe altele.