| VeveAnn a întrebat:

Ce sa fac ca cei care nu-mi sunt in lista de prieteni de pe facebook sa-mi poata dea like? Ei pot sa-mi vada fotografiile dar nu pot sa-mi dea like.Eu la uni pot da like chiar daca nu-i am inlista de prieteni, FUNDAAA

2 răspunsuri:
| Agentuu a răspuns:

Atunci cand alegi cine sa vada postarea/poza, alegi Prietenii prietenilor. Este o iconita mica exact sub nume, langa data, de exemplu la Prietenii prietenilor sunt 3 persoane, iar la Prietenii tai este o iconita cu 2 persoane. Funda?

| GangstaGurl a răspuns:

Ca sa poata sa iti dea like trebuie sa etichetezi in poza un prieten sau mai multi pe care ii aveti in comun! Bye happy