| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac ca nu imi mai merge microfonu si cand am dat la setari imi apare numa "general" si am inteles ca ar mai trebui sa apara 3 chestii..si la microfon scrie ca ii nealimentat.ce as putea face?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ori ai un virus si atunci trebuie devirusat Windowsul si apoi reinstalat driverul audio, ori s-a stricat Windowsul si atunci trebuie reparat, ori s-a stricat placa audio si atunci nu mai ai ce face decat sa cumperi alta placa audio.