| grigor3 a întrebat:

Ce sa folosesc pentru a imi face adversarul knock-out dintr-o lovitura? Dar tin sa precizez fara sa-l omor! Si cum sa am cat mai multa forta in pumn? Ce exercitii sa fac? Daca trag la sala de 3 ori pe saptamana o sa-mi creasca forta in pumn?

3 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Precizie prietene, nu forta. Ai vazut filmuletul ala pe youtube cu tipa care il lesina pe un tip dintr-un pumn?!
Ca sa dobori pe cineva dintr-o lovitura, trebuie lovit in barbie, nu falca, nu ureche, nu tampla si de asemenea sa lovesti din bazin, nu din umar. Restul e noroc.

| grigor3 explică (pentru greyhound):

Cum adica din bazin?

| greyhound a răspuns (pentru grigor3):

Mijloc, partea de mijloc a corpului...adica sa lovesti cu tot corpul, sa te rasucesti practic...sunt cred filmulete pe net pe care le poti urmari
Vreau sa zic ca daca stai pe loc si dai cu pumnul nu o sa ai mare forta, trebuie sa faci o mica pirueta a piciorului