| PisicutzaFursec a întrebat:

Ce se cumpara de la shaormerie

Răspuns Câştigător
| eubest a răspuns:

Mancare funda?

10 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Turci laughing)

| ImpOssibleTooForgeT a răspuns:

Shaorma poate are si bautura (apa, cola, fanta...)laughing

| Carton a răspuns:

Am fost ieri la shaormerie, si am gasit'o pe sorata si pe mata, se frecau una pe alta, si le'am intrebat cat e ora. Mi'au luat doar 10 lei, incearca si tu!

| alexutza1183 a răspuns:

De toate,in special rabdari prajite,ceafa de pui la gratar, pulpe si aripioare de peste, paine unsa cu cutitul... orice iti cade bine laughing)

| Roxy_9585 a răspuns:

Medicamente si scutece;

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebari mai is si astea cat fac 2 + 2, ce se cumpara de la shaormerie, tu cati ani ai?

| ILoveVampires a răspuns:

Shaorma laughing

| Diana_2035 a răspuns:

Kg in plus, celulita(daca esti fata)...si daca ai noroc te alegi cu numarul unui tip dragut laughing

| EviLdOll a răspuns:

Wow.e complicat laughing sa ma gandesc... poate shaorma? e bine? e corect? rolling on the floor laughinglaughing

| StefleaAndreea a răspuns:

De fapt se num fast-food...manacare.ex:saorma,kebab,sandwisuri,suc...etc.