| Furnicuta000 a întrebat:

Ce se intampla cu Posta Romana? Mi-au venit colete de pe o zi pe alta si de la sute de km (si nu, nu erau cu Prioripost).

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mai face si surprize placute. Acum vreo 7 ani am avut si eu o surpriza, un subwoofer de aproape 10kg, mare cat un butoi, a ajuns de la ~600km in 2 zile.
In rest, coletele de 400gr care aproape incap in buzunare, fac cam 5 zile lucratoare pana ajung.

2 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Probabil ai ramas ultimul lor client si au avut timp sa se ocupe de coletele tale.laughing

| cosmin1324 a răspuns:

S-au trezit oare? Eu n-am mai folosit posta de ani buni