| DimFrancesca a întrebat:

Ce se întâmplă dacă nu mergi la simularea din clasa a 8 a la mate?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

1. vei primi absenta nemotivata
2. Risti sa nu ai habar cum se lucreaza la examenul asta atat de important si evidnet sa gresesti luand nota foarte mica si asa ajungi al cel mai prost liceu din oras, unde mai raman locuri.
3. si categoric vei intra in vizorul profesorului, fiind in disgratie.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vei avea absenta nemotivata, vei pierde un antrenament pentru evaluare, nu vei sti la ce nivel esti si profesorul te poate lua in vizor.

| ReddY25 a răspuns:

Doar rele