| reghi a întrebat:

Ce se intampla daca pui dero manual in masina de spalat?

Răspuns Câştigător
| xDivineAngel a răspuns:

Pai diferenta e ca dero manual face spuma iar cel automat nu prea.Risti sa dea pe afara spunahappyNu e nimic grav

4 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Strici masina, pentru. masina de spalat trebuie dero automat

| Scherimuvi a răspuns:

Poi in primul rand strci masina pentru ca ea nu suporta dero manual trebuie automat de aia i se spune masina de spalat sau masina automata si dero nu se pune in masina se pune in cuva de la masina pentru ca ea sa-l ea de acolo si daca pui dero manual nu prea cred ca se va strica dar nu este bine righi

| Tobiii a răspuns:

O sa afli cand o sa chemi pe cineva sa desfaca masina sa vezi dc nu m.ai dunctioneaza bine laughing, logic ca o se strice, doar daca nu ai masina de aia la care speli mai mult manual, atunci merge, daca nu ia unde dero automat c nu e scump big grin

| mario17 a răspuns:

Nu se strica.doar ca cel manual face prea multa "SPUMA" de aia nu e bine sa pui.