| FlorentinaM a întrebat:

Ce se intampla daca pun cerneala de stilou in imprimanta? mi-e frica sa nu o stric dar as incerca...ati incercat careva?

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

NU INCERCA ca sigur strici imprimanta! mergi la un centru de incarcat cartuse si te costa 6-8ron.si cea color 9-11ron.Bafta!

| solumaam a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa faci asa ceva laughing
Vei strica imprimanta pentru ca tusul ei este special ...mergi cel mai bine la un centru de incarcat cartusele si iesi mai ieftin!

| iuliaa1x a răspuns:

:o Să nu faci prostia asta că ți se strică imprimanta.Nu am incercat, dar nici nu am să incerc!winking:*