| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla de la o supradoza de lecitina?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Te faci super inteligent laughing glumesc

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te vei deștepta brusc, cum ti a trecut asa ceva prin cap sa i ei supradoză de lecitină, cine stie ce s-ar putea întîmpla, intreaba ti medicul de familie sa vezi elsau ea ce spune referitor la ideiile tale de cacao.

| gabicoo a răspuns:

Începi să ai idei eventual să gândești! Și asta e grav!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De la una vărsături ametili lipsa poftei de mâncare miros urat al gurii dureri de cap tot ce depășește 30 g da efecte secundare dacă iei mai multe ce depășește doza și pentru un timp îndelungat poată sa ducă la deces sau poate nu poate vei rămâne damblagit 4ever asta și alte întrebări sunt de tip emo. Dacă iei mai mult nu o sa îți îmbunătățească semnificativ concentrarea și atenția și dacă vrei sa îți pui capăt nici asta nu e o idee prea strălucită

| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Conform articolului CSID de aici ( https://www.csid.ro/health/lecitina-beneficii-pentru-sanatate-17521909 ) :

" Dacă apar reacţii adverse, acestea pot include: diaree, greaţă, dureri de stomac, nivel crescut de salivă, senzaţie permanentă de saţietate. "