| Just4Joker a întrebat:

Ce semnifica o comanda confirmata integral?
Am comandat ceva de pe Altex,iar la status-ul comenzii imi apare asta.
Am cautat si la "Ajutor", insa acolo nu aparea etapa asta a comenzii.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamnă că ai comandat mai multe produse iar acum toate au fost rezervate și gata de procesare, sau modul lor de preluare a comenzilor este împărțit în mai mulți pași.
Oricare ar fi situația, comanda ta este pregătită și gata de livrare (dacă nu cumva este și gata livrată).

1 răspuns: