| emilianxx a întrebat:

Ce seriale urmariti? Si despre ce sunt? De ce merita vizionate? Sa nu fie vechi, din 2009-2010-2011-2012 sau 2013 :d

funda.

7 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Supernatural (fantome, demoni, vampiri, etc., a aparut in 2005 dar merita vazut, pe mine m-a captivat).

How I met your mother (interesant, tot prin 2005 a aparut)

The Big Bang Theory

2 and a Half Men

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Mi-a plăcut şi-mi place mult Anatomia lui Grey, Dr.House,însă nu ştiu dacă se mai difuzează acum.
Te pup!

| Cuniska a răspuns:

Dexter, The mentalist, Bones, Castle, Supernatural

| biancabyabiancabya a răspuns:

Vampire diares.un serial despre vampiri mi se pare captivant desi este fictiune mare parte din el merita vazut

| bublexfull a răspuns:

Incearca Spartacus, iti garantez ca o sa-ti placawinking

| 2good4you a răspuns:

Dexter cel mai interesant serial de cind e televiziunea

| AnotherGirl123456 a răspuns:

Pretty Little Liars :3.E genius, ar trebui sa te uiti :3