| Crisstinayy12 a întrebat:

Ce simt doua persoane când se electrocutează, în adâncul inimii… dacă simt big grin?

4 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Daca te referi la acele mici descarcari de energie statica produse la atingerea unei persoane incarcate electrostatic cu un obiect metalic sau la atingerea a doua persoane incarcate identic, nu e deloc placut. Nu stiu ce simti in adancul inimii, dar la nivelul pielii simti intepaturi si furnicaturi ca la orice electrocutare, per total resimti un soc foarte neplacut.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Incearca si spune-ne si noua, ca si eu sunt curios.

| Takishima a răspuns:

Cred ca e echivalent cu socul unui accident atunci cand nu tipi de spaima ci ti in tine.

| GabrielStefan a răspuns:

Nu simt nimic ca in timpul ala se prajeste creierul mai rau ca al lui Malone laughing